нашите Advanteges

 • претпријатието скала

  претпријатието скала

  имаме стана една зрела претпријатие со 400 вработени, 4 производство бази и годишен промет е околу 52 милиони долари.
 • претпријатие култура

  претпријатие култура

  Нашата фирма се придржува на концептот на соработка на "Без разлика колку големи или мали клиентите е нашата вера и чесноста се засекогаш", се исполнување на условот на секој клиент, како принцип.
 • производи

  производи

  Капацитетот на У кривина е повеќе од 20 милиони евра месечно; Капацитетот на бакар мета е повеќе од 5 милиони евра месечно, а капацитетот на статив кривината е повеќе од 3 милиони евра месечно.
 • Контактирајте не

  Контактирајте не

  Добредојдовте да ни се консултираат.

Хенан Wanhua Електрични апарати копродукции, Ltd е на високо-технолошкиот потфат кој е специјализиран за производство, R & D и маркетинг на бакарна цевка фитинзи за воздух-един и фрижидер кој основана во март 2017 година и се наоѓа во Јужна фабрика ...

нашите клиенти

Г.С.
gl
Haier
HX
LG
MD
TCL
111